skyline-bert-en-broersSkyline Communications, ontwikkelaar van hoogtechnologische software voor het beheren van complexe telecom- en broadcastsystemen, staat voor het derde jaar op rij in de prestigieuze Deloitte Technology Fast 50 ranglijst. Deze lijst wordt jaarlijks opgesteld door het consultancybedrijf Deloitte om de vijftig snelst groeiende en innovatieve technologiebedrijven in België te bekronen. Het nieuws komt als kers op de taart nadat Skyline eerder dit jaar al de Teleport Technology of the Year award ontving van de World Teleport Association (WTA). “We zijn vereerd om Skyline nu al voor het derde jaar op rij in de top 50 van de snelst groeiende technologiebedrijven te zien staan,” aldus CEO Ben Vandenberghe. “In essentie betekent dit dat we, dankzij onze succesvolle langetermijnvisie en de toewijding van ons team, al vanaf het oprichten van deze competitie nooit uit de ranglijst verdwenen zijn. In het voorbije jaar zijn er meer dan zestig nieuwe talenten bijgekomen om ons team nog verder te versterken. Bovendien kondigden we ook de bouw aan van een prestigieuze uitbreiding voor ons hoofdkwartier in Izegem. Met de recordcontracten die we dit jaar sloten en de toonaangevende projecten waar we op dit ogenblik aan werken, gaat onze groei onverminderd door. We blijven dan ook volop inzetten op het aanwerven van nieuwe talenten.”

Skyline Communications is gevestigd in Izegem en heeft meer dan 200 telecom- en ICT-ingenieurs aan boord. Met ruim 650 klanten, waaronder Airbus, Al Jazeera, Deutsche Telekom, Discovery Channel, Disney, MTV, Proximus en Telenet, is Skyline actief in meer dan honderd landen. Om de hoogtechnologische voorsprong te behouden, wordt continu ingezet op onderzoek, innovatie en ontwikkeling. Het familiebedrijf wordt geleid door de broers Vandenberghe. (KC)